VW PASSAT 2.0 TDI, AUTOMATIK - DSG. RKS

5 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO SALLON "KOSOVA" Sot 14:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
VW PASSAT 2.0 TDI, AUTOMATIK - DSG. RKS
VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Senzora parkingu para e mas, Tempomat, Radio Tauschscreen, Sedilet me nxemje, Regullimi i Sedilev me rrym, etj etj.
Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtun
Motori me 1 bregasno hargjimet e vogla.
049-859-859
044-777-075
AUTO SALLON "KOSOVA"
AUTO SALLON "KOSOVA" Ben SHitjen dhe blerjen e veturave Dhe transport
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Maxhistralja Prizren- Fush Kosov. Perball Hib Petroolit Tregoje në hartë
049859859
https://www.facebook.com/AutoSallonKosova/
AUTO SALLON "KOSOVA"
  Online
049859859
Leaflet
Në fillim