VW PASSAT ME KLIM TDI VITI 1992

1 600 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: Lavdim Sot 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Shitet Pasati TDI I TE KUQE.KLIMA FUNKSIONALE.MBYLLJE QENDRORE ME DIGITRON .AIR BAG.GOMAT E REJA ,I KA TE REJA TE 4,.XHAMAT ELEKTRONIK..PASATI ESHTE VITI I PRODHIMIT 1992 NE DOKUMENTA E KA MOTORIN DHE KOMFORIN BRENDA TE PASTER TE PASAT 3 VITI 1996 .REXHISTRIM DERI 11-11-2020 .BATERIN E RE ME 2 VITE GARANCION.NUK BAJ NDRRIM.QMIMI FIKS 1500 EURO I PADISKUTUSHEM.
Viber:+38349799345 .Vetura mund te shihet mbas ores16:30 qdo dit.
Leaflet
Në fillim