Passat 2.0 TDI DSG BMT 2012

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoSallon”Elhami” 26 Maj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
AUTOSALLON”ELHAMI”

Passat 2.0 TDI DSG BMT
2012
AUTOMATIK
KLIM
ABS
ESP
GJAMAT ME RRYME
PASQURET ME RRYME
KOMANDA NE TIMON
SHPEJTESI NE TIMON
SENZORA PARKINGU PARA DHE MRAPA
KAMER PARKINGU MRAPA
AUTOHOLD
TEMPOMAT
LIBER SERVISI
DY QELSA
NAVI
KM TE GARANTUARA

044 332 442
049 235 061
+38349235061(viber)

SHITJE EDHE ME LEASING(KREDI)
LEASING ELHAMI
AutoSallon”Elhami”
044 235 061
Leaflet
Në fillim