SHES PASSAT B7 2.0 TDI - AUTOMATIK - full opcione

0 EUR

Shitet nga: ARDIAN Sot 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN
PASSAT B7 2.0 TDI
AUTOMATIK F1 DSG
VITI 12/2011 model 2012 HIGHLINE
I REGJISTRUAR RKS 11 muj
EXTRA : LLEDA PARA MBRAPA XENON MBI XENON AUTOMATIK F1 SHPEJCI VOLLAN TEMPOMAT KLIMATRONIK ULSE ME NXEMJE PARA DHE MBRAPA DHE ELEKTRONIKE PASQYRE ME NXEMJE DHE ELEKTRONIKE SENZORA PARKINGU PARA MBRAPA VET PARKING AUTO HOLD
PULLA VOLLAN ALO FELLGA ME 4 GUMA TE REJA DIMRIT NAVI GJAMA ELEKTRONIK DHE TE ERRSUAR LLAJSNE KROM
VETURA OSHT JASHT ZAKONISHT E RUAJTUR SI MBRENDA DHE JASHT OSHT NE SUPER GJENDJE TEKNIKE OSHT E VOZITUR DHE MIRMBAJTUR VETEM
NGA NJE PRONAR VETURA OSHT TIP TOP
HIPOTEK NUK OSHT DENIMA NUK KA
PERKTHIMI BEHET MENJHER
TEL 044 264 888 044 804 214
Ndrrim i mundeshem sms mos dergo
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione