Vw passat 1.9 tdI

5 200 EUR

Shitet nga: Mehdi 09 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Vw passat 1.9 tdi me njo te kuqe 131ps me ngjyr hirit . Ka esp tempomat karrikat me nxemje klimatronik . Ka te ndrruar kaishin rebrasnie si dhe ulen filterin e ajrit e tjer. Vetura osht ne gjendje te rregullt .kilometrat i ka 224000
Tel 044538197
Leaflet
Në fillim