Polo 1.4 benzin viti 1998 regjistrim deri 20.12.2021

0 EUR

Shitet nga: B. 24 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shes Polo 1.4 benzin,viti i prodhimit 1998.Ne gjendje perfekte dhe teper e ruajtne.E servisuar tash komplet.Ka gjamat elektronik,3 qelsa,Halongenka para,Kuke terhqese,Central.Shpenzime teper te vogla.Ne vetur nuk nevojitet investim asgjë.Regjistrim deri me 20.12.2021.Tel:045 844 156
Leaflet
Në fillim