KERKOJ 4 GOMA 15-she-nese ka dikush mir dhe lire

Shitet nga: Naim 29 Korr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Coupe
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Kerkoj 4 goma
185/60/15
175/60/15
195/55/15
Me kan deri diku te mira dhe me pas qmimin e mir,se e kam per ni kerr me shit.tel viber dhe whats ap,0ü377/44/259/368
Leaflet
Në fillim