Polo 1.4 Benzin

Shitet nga: Baki 24 Tet 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Polo 1.4 Benzin
Viti 2003
Dogan dhe Homologim t Paguar
I pa regjistruar
5 shpejtsi
115000km t kaluara
Leaflet
Në fillim