Polo 1.6 blumotion

8 000 EUR

295 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Amir 28 Korr 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 295 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2012
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prishtinë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Vetura posedon: klime,fellne dhe goma rezerve,abs.cd,aux,1 prona 1.6 blumotion servis e sapo kryer nuk osht hipotek 1 vit regjistrim 5 shpejtes
Leaflet
Në fillim