VW Sharan 1.9 T(DI) 2001

3 000 EUR

Shitet nga: Shkodran Kryeziu 26 Korr 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Viti
2001
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Shes veturen Sharan 1.9 TDI 2001 vetura o ne gjendje te rregullt i ka te gjitha serviset e kryera si dhe ka turbinen e re dhe kompresorin e klimes te ri ka 7 ulese lekur alkantara fellne 16" navigacion tempomat bord kompjuter.
Vetura o e importuar nga Gjermania.
Pres bleres serioz
Shkodran Kryeziu
+38344329745
Leaflet
Në fillim