Shes VW Sharanin "Business class"

5 000 EUR

6 200 EUR

Shitet nga: Gëzimi 26 Gush 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Shes Veturen e lartëpërmendur e cila ka:
1 Klimatronik 3 zonale klimën
2. ABS, ESP.
3 Parking senzor
4 Karrikat e para me nxemje gjithsejt 7 karrika
5 Nrohje të rrotave gjat dimrit
6 Xhamat dhe pasqyret elektrike
7 Tempomat
8 1.9 TDI 116ps
9 regjistrimi ka sjkaduar "KS" prej 19-04-2020.
etj

Leaflet
Në fillim