Shitet Sharann 1.9Tdi

2 500 EUR

Shitet nga: adhurim 04 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Shitet Sharann 1.9Tdi ne gjendje te rregullt ka dhe regjistrim
Leaflet
Në fillim