Volkswagen Sharan 2.0d DSG*HIGHLINE* me Doganë

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon BONISI Dje 15:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Volkswagen Sharan 2.0d DSG*HIGHLINE*
i sa po DOGANUAR 🇧🇪 🇽🇰
Vetura e Sapo ardhur Nga “BELGJIKA ”(SG)
Ju Garantojme per kilometra. mund t'i verifikoni edhe te serviset e autorizuar.
Vetura i posedon keto gjera:
Ccm: 2.0 Dizel / 136 Ps / 103 KW,
Viti 09 .07 .2011~~ Modeli 2012.
• Librin e Servisit.
• Pasqyret: Elektronike.
• Gjamat: Elektronik.
• Gjamat: ©olo®™ .
• Drrita: te mjegulles.
• Komandat në timon.
• Comand System Navi .
• Klima : Tronick .
• Ulset : me Buton .
• Senzor Shiu.
• Senzora (P)(M)
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Sd Card.
• Media /MP3 .
• CD-Player .
• Blutetooth .
• NAVi Media .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• USB.
Çmimi sipas marrëveshjes,
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38345/ 883 888 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38648/ 883 888 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Mitrovicë - Prishtinë
Auto sallon BONISI
Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 045 883 888
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë
045 883 888
https://autosallonibonisi@outlook.com
Auto sallon BONISI
045 883 888
Leaflet
Auto sallon BONISI
Volkswagen Tiguan 2.0d *HIGHLINE* 0 EUR
Volkswagen Tourani 1.6 d 7 Ulse *HIGHLINE* 0 EUR
Volkswagen Golf Vl  2.0d *HIGHLINE* viti 2011 0 EUR
Golf Vl Plus  1.6  i sa po  DOGANUAR 🇧🇪 🇽🇰 0 EUR
Në fillim