VW Sharan 2011 me 170 mi km te garantuara

13 000 EUR

Shitet nga: Idriz 20 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Vw Sharan 170 PS , është ne Top Form.
Automatik, PANORAMA, KAMERA ,,, PARKTRONIK,,,LËKUR,,,,KLIMA,PARKPILOT,TEMPOMAT,DYERT AUTOMATIK,KARRIGAT ME NXEMJE PERPARA, ME MASAZH, GOMAT RANFLAT DMTH EXTRA TE PERFORCUARA.....etj.Ju ka bo konrollimi dhe Inspektion para 1 muaji ne Gjermani. Jane ndrruar Te gjithë filterat dhe ulja,,,
Në pronë e kam më shumë Se 4 vite.
Kilometrat dhe gjdo send është Original ,,
per ate ju garantoj.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione