VW Sharan dizel

0 EUR

Shitet nga: Xhelal 27 Qer 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Volkswagen Sharan 1.9 TDI(me I te kuqe), me 7 ulese.
Viti prodhimit 2010.
Km 195.000(me liber te servisit).
Servisin e rregullt te kryer(vaji dhe filterat) bashke me rrypin dhembezor te ndrruar.
Frejt bashke me diska(t’parte e t’mramt) te ndrruar!
Çmimi sipas marveshjes.
Leaflet
Në fillim