Kombi T3 1.9TurboDiezel SYNCRO

1 800 EUR

2 600 EUR

Shitet nga: Priwat 30 Korr 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
T3 Kombi
Kombi T3 1.9 Turbo Diesel syncro , ne gjendje te shkelqyer si ne motor po ashtu dhe ne karoseri !

Modeli syncro shum i veqant !
Viti i prodhimit ne fund te 1992 !
Rigjistrimi (RKS) i skaduar !
4x4 fabrikisht por paisjet nuk i ka!

Per ma shume info kontakto 044 610 704 ose viber +38344610704

Leaflet
Në fillim