Furgoni VW t-4

30 002 800 EUR

Shitet nga: VW 25 Maj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
T4 Kombi
Shes Furgonin VW t-4 ngjendje te mir dhe funksionale . Regjistrim edhe 1 vjet .vetura ështe 1.9 Dizell viti prodhimi 01.09.1999 Radio cd gjoma me rrym, furgoni per her te par ështe regjistruar 01.11.2012 me targa rks . Nr kontakt 049-587-042
Leaflet
Në fillim