Me marveshje

Shitet nga: Valon 29 Korr 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Universal
Modeli
T4 Kombi
Eshte me nje gjendje shum te mir.
Mund te bejm dhe me marveshje.
Në fillim