VW T4 1.9TD

Shitet nga: 044203050 12 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
SUV
VW T4 1.9 TURBO DIESEL 68PS. Viti i prodhimit 1998.
Ngjyre e bardh
Extra: abs, karrikat me nxehmje, abs, kuk, etj.
Kombi eshte ne gjendje shume te mir pune si dhe eshte shume i ruajtur si mbrenda ashtu edhe jashte.
Ka qmim te volitshem!
Kombi nuk ndodhet ne Kosove por do vjen javen e fundit te muajt tetor.
Te interesuarit mund te na kontaktojne pas dy jave ne numrin e telefonit 044203050.
Flm per mirkuptim
Ju mirpresim!
044203050
044203050
Leaflet
Në fillim