T4 2.5 tdi me klim 5 ulse i doganuar

3 400 EUR

Shitet nga: Xxxx 16 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Sedan
Shitet t4 i doganuar me klim
Motorri 2.5 Tdi
Ndrruesi manuell
Posedon klim dhe gjendje shum te mir teknike
Vw t4 sprinter t5 lt golf pasat
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione