Vw T4 1.9Turbo Diesel Viti 2000

0 EUR

Shitet nga: Mergim 01 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Univerzal
Vw T4 1.9 Turbo Diesel viti 2000 Transporter me 3 Ulese ne gjendje shume te mir teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera korp dhe llamell te reja Regjistrim deri Nentor 2021 Akumllatori i ri e 2 vite garancion.
I doganuar dhe regjistruar per her te par ne Tetor 2015 nga ateher vetem nje pronar.

044 477 855 - +38343576766lt sprinter vito vivaro movano trafic t2 t3 t5 crafter combo master jumper boxer caddy transit maxi maksi 2.5 1.9 2.8 2.4
Leaflet
Në fillim