vw T5 Multivan 2.5 174 ps

11 500 EUR

Shitet nga: Sadat 19 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
VW T5 2.5 TDI 174ps Multivian 2006 kombi ështe Full Extra ka karrikat me nxemje ka Airbag ESP ABS senzor parkimi ka senzor te shiut pasqyret me nxemje dritat Fabrikisht Extra LED mrena dhe jasht klim dy sezonale Automatike para dhe mbrapa komandim ne timon kombi i ka te gjitha serviset e kryera kombi i ka 7 Ulse Tavolinen edhe 1par goma te dimrit dhe 1par te veres kombi ështe ne gjendje te rregullt dhe shum i rujtun ska nevoj per asnje investim per me shum Mund te kontaktoni ne ket numer
+ 383 44 194 748
Bej ndrrim me Golf 6 Automatik 2.0
Per te shikuar Kombin kemi koh vetem te Dillen

Leaflet
Në fillim