VW Tiguan 2.0tdi AUTOMATIKI 4MOTION -10

15 900 EUR

Shitet nga: Artan 30 Dhj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Vw tiguan 2.0TDI Automatik MODELI sport line 4xhamat me rrym, tempomat fellne 17 me goma shum te mira, karrika te veqanta, xhamat color fabrikisht.Ka te kryer gjithe servisin e rregullt dhe tash i eshte nderru rrypi dhemzor i doganuar dhe i regjistruar deri 15.12.2016
Leaflet
Në fillim