BMW 525 D X-DRIVE 218 PS DRITA LLASER MODEL 2014

21 000 EUR

Shitet nga: Cani Sopa 10 Shk 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan

BMW 525 d F10 M Paket X-drive
* Facelift,
* 218 ps
* Viti i prodhmimit 29.11.2013,
* ekrani digjital
* Automatik (Steptronic)
* Cruise-control (tempomat),
* Rest Assist - Detektues i shoferit të lodhur,
* Display multifunksionale "Plus"
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Karrika elektrike
* Navigacion Evropian,
* Senzora parkingu (para,mrapa),
* Led Drita para,mrapa,
* Drita xenon bixenon,adaptive,llaser
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX, USB, CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag x 8 cope,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura ka gjendje supër të mir teknike optike..etj
* Ndrrimi i mundëshum
-044 271 492
Cani Sopa
044 271 492
Leaflet
Në fillim