TIGUAN 2.0 (L) TDI 23/01/2019 Kilometra 20 Mi ✅

2 EUR

Shitet nga: Xxxx Sot 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Tiguan 2.0 TDI viti 23/01/2019 Sapo Doganuar dhe Regjistruar vetura ka kilometra 20 mi Garantume mund te kontrolloni ne Servis te Autorizuar etj.
Kontakt/Nr: 049 758 458☎️
Xxxx
  Online
049 758 458
Leaflet
Në fillim