VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Shitet nga: Tiguan Dje 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Vw Tiguan 2.0 Dizell...
4X4 ...
Automatik ...
Viti i prodhimit 23-13-2008...
Tabela - RKS - ..
regjistrimi i pare Viti -2009 ...
- 2.0 TDI
- 4 Motion
- Bi-Xenon adaptive headlights
- Amortizerat elektronik Comfort/Normal/Sport
- Auto Parking
- Tempomat
- Steering Wheel
- Uleset Elektronike
- Uleset me Nxemje dhe Lekure
- Klima dy zonale
- Kasetofonin me Navi dhe SD
- Kamere Mbrapa
- Senzore ne dy anet.
- Full ..Full opsione ...
- Dokumentacion te rregullt..
- Ne gjendje te shkelqyeshme...
Qqq...
044124696...
Qmimi ....


Astra.karavan.linuzine.benzin.dizell.vetura.citroen.peugeot...Opel.polo.vw.golf.mercedes.bmw.nissan.toyota.mitsubishi..karavan.limuzine.benzin . Dizell..peugeot.renault.fiat.ford. Land.rover.antara.kombi..audi. Opel.polo.vw.limuzine.karavan.. bmw.mercedes.golf.nissan.fiat.renault .. ford.. peugeot..vetura.honday.pasaT.benzin.dizell..astra.shkoda..kombi.audi.Opel.bmw.golf.ford.audi.polo.vw.nissan.fiat.renault.mitsubishi..limuzine.karavan.benzin.dizell... betura. Automjete.. antara.mercedes.chevrolet.astra.etj.. ...opel.bmw.golf.mercedes.nissan.ford.fiat.polo.astra.renault.audi.peugeot.karavan.benzin.dizell.limuzine.gjip..
Leaflet
Në fillim