TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION AUTOMATIK

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoSallon"Elhami" Dje 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
AutoSallon"Elhami"
**VW-TIGUAN
**2.0 TDI 4 MOTION
**AUTOMATIK DSG
**KLIMA TRONIK
**ABS
**ESP
**GJAMAT ME RRYME
**PASQYRET ME RRYM DHE ME NGROHJE
**PALOSJE AUTOMATIK E PASQYREVE
**ULSE ME NXEMJE
**CENTRALL
**SENZORA PARKINGU MRAPA
**GOMA TE REJA
**FELLNE ORIGINAL VOLKSWAGEN
**KOMANDA NE TIMON
**SHPEJTESIT NE TIMON
**LIBER SERVISI
**KILOMETRA TE GARANTURA
**DY QELSA

SHITJE EDHE ME LEASING FINANCIM DERI 80% MUNDESI PAGESE DERI 7 VJET

+38349 235 061(VIBER)
044 332 442
AutoSallon"Elhami"
044 235 061
Leaflet
Në fillim