Shitet Tourani 2013

10 800 EUR

108 000 EUR

Shitet nga: Ilir Dje 05:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2013
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
0 - 4 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E verdhë/artë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet tourani dsg 1.6tdi automatik 7 ulse 2013 i po sa ardhum nga Gjermania 1vit regjistrim ne gjendje shum te mir te gjitha serviset e kryera goma dimri te reja
Full opsione
alarm per siguri personale
Ulse lekur me nxemje
Cenzora dhe auto parking
Cenzora shiu automatik
Leaflet
Në fillim