VW TOURAN 2.0 TDI BMT i sa po DOGANUAR 🇨🇭🇽🇰

0 EUR

Shitet nga: AutoSallon Xeni 27 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
VW TOURAN 2.0 TDI BMT i sa po DOGANUAR 🇨🇭🇽🇰
Vetura e Sapo ardhur Nga "ZVICRRA" (SG)
Ju Garantojme per kilometra 100 % 264322 •
mund t'i verifikoni edhe te serviset e autorizuar.
Vetura i posedon keto gjera:
Ccm: 2.0 TDI - 140 / Ps 228 bhp or 103 KW,
Viti 30 .11 .2011 ~~ Modeli 2012
• Automatik DSG .
• Comfortline.
• Librin e Servisit.
• Pasqyret: Elektronike.
• Gjamat: Elektronik.
• Gjamat: ©olo®™ .
• Drritat: Llupo xenon LED .
• Drrita: te mjegulles.
• Klima : Tronick .
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me nxemje .
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Sd Card.
• Media /MP3 .
• CD-Player .
• Blutetooth .
• NAVi Media .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• USB.
• Vetura i posedon 5 ulse .
Çmimi sipas marrëveshjes.mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank" dhe "Finca" Raiffeisen Bank ✍️
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren
Leaflet
Në fillim