Shitet Touran 2.0 2005

0 EUR

Shitet nga: Mefail 09 Maj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet Touran 2.0 TDI HighLine i Vitit 2005 Me Dogane Te Paguar me vetem 143606 Km (te garantuara me liber servisi )
Vetura Posedon 6 shpejtesi , Tempomat , Klimatronik ,
7 Ulse , Karrikat Me Nxemje Vetura osht te gjendje te shkelqyer Dhe Poashtu i ka Te Gjitha serviset e Kryera
Leaflet
Në fillim