U SHITTT.

Shitet nga: Sedat 28 Gush 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shes veturen Touran me 1vit Regjistrim ne gjendje Prefekte
vetura posedon keto karakteristika :1.9 DSG/ klima tronik/ nxemje karika/ 4×gjama me rrym /gjamat e Errt fabrikisht/ 2Qelca /goma te mira shum/Allegenka/Vebasto/servisin e krym ule filtera shpanera rrypin dhe ulen ne DSG(menjaq)
Call 📞 Viber +38349389261
Leaflet
Në fillim