u shit flm TOURAN 1.9

Shitet nga: ------------- 02 Nën 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
TOURAN I ARDHUR NGA GJERMANIA PA DOGANE
TDI 1.9 ME 6 SHPEJTESI
KLIMA AC
7 ULSE
ULSE ME NXEMJE
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
AIRBAG
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE
ESP
FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA 18
FRIGORIFER PER PIJE
PSHTETSE TE DORES
SHUM I PASTER BRENDA DHE JASHT
SMS MOS DERGO
044 346 024
-------------
044 316 677
Leaflet
Në fillim