U shitë

Shitet nga: Valdrin 18 Tet 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
VW Touran 2004 automatik DSG dizel 1.9 TDI 192 000 km te kaluara Me klim dhe te gjitha opsionet e tjera Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike
Valdrin
044418737
Leaflet
Në fillim