VW Touran shiten disa pjes

Shitet nga: wv 24 Gush 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
kemi disa pjes per Touran
shtopa fara
kuka braniku navi etj
Ekemi edhe motorrin 2.0 dizel
Dhe minjaqin manual
model 2003 -2006
Në fillim