Volvo S80 1 Vjet RKS Ndrrim i Mundshem

0 EUR

Shitet nga: Volvo 26 Jan 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Volvo
Modeli
S80
Shes Volvo S80 1 vjet rks
Klime funksionale
Goma MS te mira
Lekur
Makin familiare
Ne gjendje te mire teknike dhe optike
Fiat punto brava volvo kombi audi mercedes touaran benzin dizell audi xhip alfa golf mercedes nisan peugeot pikap opel corsa samsung audi hyundai fiesta vito toka banesa qera shtepi patundshmeri telfon mobil iphone samsung goma fellne fellga dimrit vere tv radio kasetofon restaurant drita llampa jeep cheroke hyundai fiesta ford galaxy shitje mazda golf volswagen e clas punto bmw 320 renault megane scenic sdi tdi cdi hdi citroen berlingo tiguan corsa b clas land rover range rover sport zafira
Goma per dimrit veres cd tv aux radio usb mercedes evo citroen memo xsara nxemse kocka
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione