Volvo V40 2002vp

2 550 EUR

2 850 EUR

Shitet nga: lulzim Sot 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Volvo
Modeli
V40
Po e shes Volvon V40 1.8 Benzin-LPG me ndizne firmes Lavato italiane,ne gjendje shum te mir motorike dhe teknike.
Jam pronar i vetem qe 8 vite i servisum gjith me rregull me koh te gjithat me garancion.
Regjistrim deri me 11.12 2020.
Kaishin dhomzor ja kum ndrru,llamellen me gjith korp te reja,gurtnet para dhe mrapa te reja baterin gjithashtu e ka tre,ska nevoj per asnje investimi.
Vetura posedon:Klim,ABS,ESP,PDC parksenzora para dhe mrapa,Gjysumlekur,Kuk per terheqje.Hargjimet i ka te vogla 320km me 20 euro.
4 par goma posedon te veres ne fellne te dimrit ne bandash.
Qmimi i diskutueshem boj edhe ndrrim me naj vetur me te vogel ose pikap.
Pres bleres serioz per mashum na kotaktoni ne+38344290295 +38348290295.Ju mirpresum prej8:00 deri ne 21:00 ju faliminderit.
Leaflet
Në fillim