Rami per dru

250 EUR

Shitet nga: Me shkronja 25 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Wartburg
Modeli
353
Ram per dru esht i ri taze heq pa perdor sod osht kry e gjitha puna e ramin ka perfundu 25 shkurt 2019 pres blers serioz qmimidiskutushem numri kontaktues +383 46148983 dhe 044 785 903
Me shkronja
046148983
Leaflet
Në fillim