Sharr e Druve

2 200 EUR

Shitet nga: Sahit Shefkija 05 Maj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Wartburg
Shitet sharra ne gjendje te rregullt ka dhe 2 tea te rij dhe 2 tavolina per prerje per qmim dhe me marrveshje
Sahit Shefkija
044121460
Leaflet
Në fillim