Yugo sport 1.4 motor fiat

700 EUR

800 EUR

Shitet nga: yugo 19 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Modeli
128
shes veturën yugo me motor 1.4 te fiatit ngjyra e kuqe me haub te zezë mat amortizerat koni është e ulet vollanin momo menaqin e ka me 4 shpejtësi është ker i shpejt dhe i përshtatshme për gara ose për merakli bej edhe ndrim te interesuarit te kontaktoj ne tel 044333901 bej ndrim me telefon muzike për shtëpi monitor pllazma llap top samsung s 5 iphone 5 me pare ne dor 700 euro a me ndrim 900
Leaflet
Në fillim