PASTRIMI I SHTEPIJAVE

1 EUR

Shitet nga: Kompania e pastrimit ''LUMTURIA'' 16 Nën 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Acura
Modeli
MDX
Bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet dhe detergjentet tona
Kompania e pastrimit ''LUMTURIA''
044322488
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione