Publikuar: Sht 27 2023 10:16

ALFA ROMEO GIULIETTA SPRINT 2.0 JTD M 175 PS AUTOMATIK

Publikuar: Sht 27 10:16
Shikime: 20
I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.Ekstra-Sprint Model,automatik,klimatronik,navigacion,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,ulset sport,senzora parkingu,panorama,bi-xenon,lleda para e mbas,fellne 18coll,xhama te erresuara nga prodhusi,dy qelsa etj.
Per me shum info.049677778 ose 049333888.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
20
049677778

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione