Publikuar: Mar 14 2022 11:00

AUDI A3 1.9 TDI AUTOMATIK POSAARDHUR NGA GJERMANIA

Publikuar: Mar 14 11:00
Shikime: 2
Shes Audi A3 1.9 TDI AUTOMATIK ( Diesel ) Viti 2000 Sapoardhur Nga Gjermania PA DOGAN ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet shume e pastert dhe e ruajtur Gjithqka Funksionale posedon : Klima Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , TEMPOMAT ESP , ABS , Airbag , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Dy Qelsa , Vetur Familjare me Shpenzime te Vogla , , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Pa Dogan T

Tag Opell Aster gollf Audi Polo Mercedes Benz corsa Golf cors
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
049278821

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione