Publikuar: Qer 10 2023 04:20

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Publikuar: Qer 10 04:20
Shikime: 2
AUDI A3 2.0 TDI Quattro S- Tronik

Viti i prodhimit 2015

Automatik tiptronik S Tronik

Navigacion

Lled para dhe mrapa

Ulse nxemje

Klima

Airbag

Quattro

E Doganuar

044 71 44 71 & 044 877 535
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
044714471

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione