Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 22 2022 11:03

Audi A3 – 1.6 TDI, AUTOMATIK

EUR

Publikuar: Qer 22 11:03
Shikime: 5373
Audi A3 – 1.6 TDI, AUTOMATIK, SportBack 81 KW Viti i prodhimit 25.02.2015
Me dogan te paguar KM te kaluara 247000 me garancion
Opcionet - KlimaTronic, Automatik, Navigacion dhe Radio Multifunksionale, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Fellga me goma dimri, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Ulset gjysme likur, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, etj.
Cmimi – 14300 euro kurse me ndrrim 15000 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Follow
FB - @AutosallonJONI
Instagram - @autosallonjoni
Mendo Ndryshimin - Mendo Auto JONI
Përshkrimi i linkut

Auto Joni

Auto Joni
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rr. Driton Islami

044116869

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione