Publikuar: Gush 09 2022 07:15

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

EUR

Publikuar: Gush 09 07:15
Shikime: 1941
AUDI A3 1.4 TFSI 150HP - 3X SLINE Dhjetor 2017

CMIMI I DISKUTUESHEM

Kilometrat: 122.000KM

Paisjet:
Dritat Full Led Matrix para dhe pas
Senzora para, prapa dhe anash
S-Line brenda dhe Jashte
Distronik
Line Asisst
Side Assist
Tempomati Adaptiv
Vete Parkim
Sensor Shiu
Pasqyret me nxemje qe palohen
Fellne 17 Sportive
Uleset Alcantara me nxemje S Line
Virtual Cockpit
Ambient Light
Wireless Charger per telefon
Mbeshtetesen e dores prapa
Tavan i zi fabrikisht
Pasqyren e brendshme me kunder terrim
Zerimi me Bass Buffer prapa

Te gjitha serviset i ka te perfunduara ne Audi Center

Shpenzimet:
4.8L/100km - Extra Urban
6.0L/100km - Urban
5.8L/100km - Te kombinuara

Graniti
043 81 81 18 - Viber/Whatsapp


BMW X1, X3, X4, X5, X6, X8
AUDI A1,A3, Q5, Q3, Q7, A5, A7
MERCEDES S CLASS, C CLASS, E CLASS
GOLF 7, GOLF 6, GOLF 8
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione