Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-Line

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 14:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
BavariaMotors
Fellge me Goma 300 EUR
 VW Touran 1.6 TDI AUTOMATIK 0 EUR
VW Caddy Maxi 1.9 TDI 0 EUR
Porsche Cayenne S 4.2 Diesel 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
* Audi A3 S-Line
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭
* 2000cc (2.0 TDI ),
* Viti i prodhmimit 2014,
* Automatik S-Tronic,
* Karrika me nxehmje,
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale,
* Board-computer,
* Klimatronik dy zonale,
* Navigacion Evropian,
* Senzora parkingu (para,mrapa),
* Led Drita para-mrapa,
* Drita xenon-bixenon
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX ,Bluetooth, CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
  Online
+38344235234
BavariaMotors
 Bmw X1 Panorama AUTOMATIK 0 EUR
Peugeot 508 HDI AUTOMATIK 0 EUR
Opel Insignia Automatik 0 EUR
Fellne per opel astra J 215/50/17 320 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione