Publikuar: Qer 02 2023 11:22

AUDI A4 1.9 TDI RKS

EUR

Publikuar: Qer 02 11:22
Shikime: 130
Shitet audi a4 1.9 TDI ne gjendje ekstrem te rregult
Vetura eshte e ruajtur si ne interier te brendshem dhe ne karriseri
Nuk eshte ne hipotek dhe as nuk ka denime
Mund te perkthehet brenda ora
Presim bleres serioz ne nr.kontaktues 044 725 888 044 774 091
TAG TAG TAG TAG TAG TAG audi a3 a4 a5 a7 gollf golf 2 3 4 5 6 7 8 opell opel astra corsa meriva vectra renault peugeot
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
130
044725888

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione