Shpalljet e kompanisë Publikuar: Dhj 06 2023 12:50

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

EUR

Publikuar: Dhj 06 12:50
Shikime: 647
AUDI A4
2.0 TDI 140kw 190ps
QUATTRO 4x4
2016
205xxx KM TE GARANTUARA
DRITAT MATRIX PARA DHE MRAPA
2 QELSA ETJ

VETURA ESHTE E POSSARDHUR NE GJENDJE PERFEKTE
E GARSHME PER QDO KONTROLL
PA DOGAN

049806059


Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Besi

Fellne 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë Kolovic e re Rruga Bedri Sokoli Tregoje në hartë

049806059

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione