Publikuar: Pri 09 2022 11:06

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16A

EUR

Publikuar: Pri 09 11:06
Shikime: 2
Cmimi 65 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë
Transporti ne Kosove 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp/Viber

Karakteristikat:
- Kontrollues i temperaturës së termostatit Tuya Smart Wifi për ngrohjen e ujit / dyshemesë elektrike / kaldajës etj..
- Ekran LCD elegant dhe i ndjeshëm në prekje, kundër gërvishtjeve, pastrohet lehtë
- Ky termostat inteligjent mund t'ju ndihmojë të kurseni rreth 20% të shpenzimeve të ngrohjes në vit
- Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, mund të kontrolloni nga distanca termostatin duke instaluar aplikacionin Smart Life ose TuyaSmart nga telefoni ose tableti juaj
- Punon vetëm me rrjetin Wi-Fi 2.4GHz. Nuk kërkohet paisje network tjetër ose Hub
- Termostati funksionon në mënyrë të përsosur me Amazon Alexa, Google Assistant. Thjesht jepni një komandë zanore për të ndezur / çaktivizuar ose vendosur një temperaturë të përshtatshme
- Modalitetet e programueshme 7-ditore, të cilat janë 5 + 2, 6 + 1 dhe 7 për të përmbushur nevojat tuaja të shumta
- Parandaloni fëmijët nga prekja gabimisht dhe shmangni humbjet e panevojshme nëpërmjet butonit child lock
- Ju mund të ndani ktë paisje me anëtarët e familjes nga aplikacioni Smart Life për të kontrolluar shtëpinë tuaj së bashku

Specifikimet:
-Ngjyra: E zezë
-Tensioni i punës: AC 100-250V 50/60Hz
-Maksimumi i ngarkesa aktuale: 16Amper
-Saktësia: ± 1℃ / ± 33,8℉
-Diapazoni i temperaturës: 5-45℃
-Konsumi i energjisë: <2W
-Sensorët: Sensor i integruar për matjen e temperaturës së dhomës dhe sensori i jashtëm për mbrojtje nga temperatura e lartë
-Madhësia e termostatit: 86 * 86 * 40mm / 3.4 * 3.4 * 1.6inch
-Pesha e termostatit: 168g / 5.9oz

Paketimi Përfshin:
- Termostat inteligjent *1
- Sensor ambjenti *1
- Vida *2
- Udhëzues Përdoruesi *1

Cmimi 65 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë
Transporti ne Kosove 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp/Viber

Tags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmwautobuz kamion zetor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
0000077777766666

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione