Audi a4

4 200 EUR

Shitet nga: Mentor 10 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes Audi A4 2.5 diesel me gjendje teper te mire hargjime mesatare me klim centrall Abs radio te mire goma dy par te dimrit dhe te mire servis te kryme regjistrim 8 muj per mashum ne info tel
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione